e-mail: zsp7@edu.um.warszawa.pl

Rekrutacja do przedszkola

ROK SZKOLNY 2020/2021

W celu złożenia wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu Przedszkola nr 389. Wejście do sekretariatu znajduje się od strony dziedzińca ZSP nr 7 (należy iść wzdłuż ogrodzenia ogrodu przedszkola)

Dokumenty będą przyjmowane w okresie 3 marca od godz. 13.00 – 20 marca 2020 r do godz. 16.00 w następujących terminach: poniedziałek 7.00-15.00 (sekretariat) wtorek 8.00-16.00 (sekretariat) środa 8.00-16.00 (sekretariat) czwartek 7.00-15.00 (sekretariat) czwartek 16.00-18.30 (wicedyrektor) piątek 8.00-16.00 (sekretariat)

3 marca br. od godz. 13.00 pod adresem: przedszkola.edukacja.warszawa.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Rodzice będą mogli wprowadzić do systemu dane dziecka i dokonać rejestracji wniosku o przyjęcie do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej. Zarejestrowany wniosek należy wydrukować, podpisać i złożyć w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.

Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji.

DOKUMENTY DO POBRANIA
PRZYJĘCIA DO PRZEDSZKOLA:

Skrócony harmonogram rekrutacji do szkoły podstawowej

Najczęściej zadawane pytania:

Pytanie 1

It started out as a preschool with five students in a church located in the heart of Princeton. Growing rapidly, the school moved into a larger church building on All Saints.

Pytanie 2

Pytanie 3