tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Informacje dla Rodziców/Opiekunów nowo przyjętych dzieci 3- letnich

DRODZY RODZICE MALUSZKÓW!

Przekazujemy Wam kilka informacji w związku z rozpoczęciem edukacji przedszkolnej Waszych dzieci.

W pierwszych dniach prosimy o dostarczenie pościeli na leżakowanie, np. kocyk, śpiworek, mała kołderka, poduszka, prześcieradło z gumką (aby nie zsuwało się dziecku z leżaka), piżama. Wszystko prosimy dostarczyć w dużej torbie, podpisanej imieniem dziecka + pierwszą literą nazwiska.

Pościel będzie oddawana do prania pod koniec każdego tygodnia.

W szatni prosimy o pozostawienie ubrań na zmianę dla dziecka, w podpisanym worku, na wieszaczku swojego dziecka.

Dodatkowo prosimy o dostarczenie chustek mokrych oraz suchych (wyciąganych z pudełka).

W pierwszych dniach pobytu dziecka w przedszkolu bardzo prosimy o dostosowanie wygodnego ubranka dla dziecka – kapcie na zmianę najlepiej wsuwane bądź na rzepy, spodenki, spódniczki na gumce.  W ten sposób dziecko będzie mogło być bardziej samodzielne przez co poczuje się pewniej w nowym miejscu.

Kapcie prosimy o podpisanie, ponieważ u większości dzieci jest to nowe obuwie (dzieci często zapominają, czy to są jego buty).

POZOSTAŁĄ CZĘŚĆ  INFORMACJI PRZEKAŻEMY PAŃSTWU PODCZAS ADAPTACJI.

Serdecznie zapraszamy!

M.Staszczyk

Skip to content