RADA RODZICÓW

Rada Rodziców to grupa, złożona z rodziców i opiekunów prawnych dzieci ze wszystkich oddziałów, która wspomaga dyrekcję i nauczycieli w ich codziennej pracy z maluchami. O tym, jak działa i jakie ma zadania, przeczytacie Państwo w Regulaminie Rady Rodziców zamieszczonym obok – zachęcamy do lektury!

REGULAMIN RADY RODZICÓW PRZEDSZKOLA NR 389 W ZSP7
W WARSZAWIE

Skład rady w kadencji 2022/2023

Przewodnicząca: Aleksandra Lau-Wyzińska (Grupa II)

Wiceprzewodnicząca: Renata Pełka (Grupa V)

Sekretarz: Anna Szewczak (Grupa IV)

Komisja rewizyjna:

Dorota Cybruch (Grupa VI)

Mirella Bielecka ( Grupa I)

Beata Wileńska (Grupa III)

Fundusz Rady Rodziców

Wszystkie działania, podejmowane przez Radę Rodziców, finansowane są z funduszu Rady, a szczegółowe rozliczenia wydatków publikowane są na Facebooku Rada Rodziców Przedszkola 389 lub dostępne u Wiceprzewodniczącej Rady Rodziców. Bardzo prosimy o regularne wpłaty zadeklarowanych na początku roku kwot – pamiętajmy, że to od nich zależy, jakie atrakcje, zajęcia i spotkania uda nam się zorganizować przedszkolakom!

Zadeklarowanych wpłat dokonujemy na konto:

Rada Rodziców Przedszkola 389

28 1560 0013 2006 3619 4000 0001

Tytuł: imię i nazwisko dziecka, numer grupy

Wpłat można dokonywać miesięcznie (np. ustawić stały przelew), semestralnie lub rocznie.  Decyzja należy do Państwa!

Zapraszamy do polubienia i systematycznego przeglądania naszego profilu na Facebooku – poruszamy tam kwestie organizacyjne dotyczące działań realizowanych przez Radę Rodziców, informujemy o planowanych i bieżących działaniach i mamy możliwość szybkiej wymiany uwag: https://www.facebook.com/radarodzicow389

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy: radarodzicow389@gmail.com.