tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Światowy Dzień Uśmiechu

02 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu, którego celem było wdrażanie dzieci do pozytywnych zachowań, integracja w grupie oraz przybliżenie znaczenia uśmiechu w naszym życiu.

Przedszkolaki w tym dniu z wielką chęcią dzieliły się swoimi wspaniałymi uśmiechami z koleżankami, kolegami oraz pracownikami przedszkola, czyniąc ten dzień pełnym życzliwości.

Z okazji tego święta, w naszej przedszkolnej szatni powstała mała galeria dziecięcych uśmiechów, by pokazać, że każdy uśmiech jest wyjątkowy i ma magiczną moc. Zwieńczeniem tego dnia była pamiątkowa sesja zdjęciowa, na której przedszkolaki z wielką radością pozowały do śmiesznych ujęć z użyciem ciekawych rekwizytów.

Był to naprawdę uśmiechnięty dzień, który z pewnością przyczyni się do jeszcze wielu radosnych dni w naszym przedszkolu.

Nauczyciel gr. III

Katarzyna Melaniuk

Skip to content